Väčšina našich zákazníkov si je vedomá, že realizácia záhrad je časovo náročnou záležitosťou, pri ktorej je potrebné vyvinúť veľké množstvo manuálneho úsilia a premiestniť mnoho rôznych materiálov. Keď si neodborník uvedomí nutnosť znalosti odbornej stránky, stáva sa často realizácia záhrady svojpomocne v určitom časovom rámci nedosiahnuteľnou. Sme tu od toho, aby sme našim zákazníkom ponúkli  komplexné služby . Vyprojektovanie záhrady, vlastná realizácia, drobné stavebné práce  a následná údržba.

Naši pracovníci sú odborníkmi vo svojom odbore. Pracujeme s profesionálnym vybavením, sme schopní Vám vytvoriť dielo počas krátkeho časového horizontu. Nemusíte po príchode zo zamestnania premýšľať, akým spôsobom obnoviť zašlú záhradu. Vďaka nášmu komplexnému vybaveniu a automatizovaným procesom sme schopní behom krátkej chvíle splniť Vaše sny a odovzdať Vám záhradu na okamžité používanie. Ukážky našej práce nájdete vo  fotogalérii realizácií záhrad .

Vždy sme poslednými remeselníkmi, ktorí sa na pozemku pohybujú. Tomu tiež prispôsobujeme náš prístup. Vždy dbáme na to, aby sme po murárskych firmách cielene priestor záhrady vyčistili. Po našom odchode musí byť záhrada absolútne dokonalá z hľadiska kvality splnenej práce a čistoty.

Pri odovzdaní záhrady dbáme na to, aby sme Vás správne zaškolili v údržbe. Aby ste vedeli, ako sa k rastlinám správne správať. Ak je realizácia záhrad hotová a vy sa nemáte priestor alebo chuť o záhradu starať, tak Vám radi ponúkneme našu  celoročnú údržbu . Nemusíte sa tak o nič starať a máte istotu, že Vaša záhrada bude počas celej sezóny v dokonalom stave.

Spojte sa s nami

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte na tel. čísle +421 904 047 209, alebo vyplňte formulár a my Vás budeme kontaktovať.