Výsevy

Pri výsevoch vyberáme ideálne trávne zmesi osív, ktoré pokrývajú vysoké nároky užívateľov z hľadiska hustoty, kompozície a odolnosti voči záťaži a chorobám. Po výseve je dôležité dodržiavať správny závlahový režim. Na vysiatej ploche je treba dodržať obdobie kľudu min. 4-6 týždňov v závislosti na použitej trávnej zmesi, aby sa neporušili klíčiace rastliny. Pre výsev používame trávne zmesi špičkovej kvality značky Barenbrug. Hlavnou výhodou sú nižšie obstarávacie náklady a širšia škála výberu druhu zmesi.

Pokládka trávnych kobercov

Táto služba zahŕňa kompletný proces prípravy terénu pod kobercový trávnik až po samotnú pokládku trávnika. Spätnou frézou rozdrvíme a nakypríme pôdu, vytriedime väčšie aj menšie kamene, zrovnáme a vymodelujeme terén, v prípade záujmu položíme sieť proti krtom a na požiadanie zapracujeme aj trávny substrát a terén finálne povalcujeme. Týmto je terén dokonale pripravený a vyrovnaný na položenie kobercového trávnika. Súčasťou balíka je dodávka kobercového trávnika športového typu, ktorý je ideálny k rodinným domom, je odolný voči každodennému bežnému zaťaženiu a je pomerne nenáročný na údržbu.

Spojte sa s nami

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte na tel. čísle +421 904 047 209, alebo vyplňte formulár a my Vás budeme kontaktovať.